تصمیم ترامپ درباره سپاه به خاطر انزوای واشنگتن است

عصر چهارشنبه در گردهمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به همت اتحادیه جهانی علمای مقاومت و تجمع علمای مسلمین در بیروت برگزار شد ، این مطلب را بیان کرد.

 

سپاه پاسداران شریک پیروزی های مقاومت

حسینی با تشکر از متولیان این گردهمایی که با عنوان ‘ سپاه پاسداران شریک پیروزی های مقاومت ‘ برگزار شد، خاطر نشان کرد، چنین اقداماتی در طول تاریخ بی سابقه است که نیروی نظامی یک کشور را که بر اساس قانون اساسی آن ایجاد و فعالیت می کند به عنوان تروریست شناسایی شود.
کاردار ایران در لبنان با اشاره به تصمیم های اخیر ترامپ در ارتباط با بیت المقدس، جولان اشغالی و سپاه که همه آنها مخالف قوانین بین المللی و منشور سازمان ملل است، تاکید کرد که این تصمیمات یکجانبه آمریکا منطق، عدالت و مشروعیت بین المللی را نادیده گرفته و اکثریت جهان آن را رد می کنند.
وی با تاکید بر این که تصمیمات اینچنینی و نظایر آن به صورت جدی خطراتی برای ثبات و امنیت منطقه به همراه می آورد گفت، این اقدام به منزله بی تفاوتی به قوانین بین المللی و منشور ملل متحد و نادیده گرفتن آنها است.
حسینی با اشاره به پوشیدن لباس سپاه از سوی قشرهای مختلف ایران در روزهای اخیر و به دنبال تصمیم غیرقانونی ترامپ گفت، این تصمیم موجب افزایش محبوبیت سپاه در بین مردم ایران، کشورهای منطقه و انزوای بیشتر دولت آمریکا شد.
وی با تاکید بر این که برخی مقامات آمریکایی دچار توهم بوده و پیش بینی می کنند که این حرکت ها موجب اختلاف در ایران و از بین رفتن وحدت ملی می شود، تصریح کرد، این روزها ما شاهد هستیم که اقدامات امریکا در ایران جواب عکس داده است و اتحاد مردم را با سپاه بیشتر کرده و به همین خاطر باید گفت که امریکا و رژیم صهیونیستی دچار توهم هستند و نمی توانند به آرزوهای خود درباره ایران برسند.
کاردار ایران در لبنان با اشاره به پیام تشکر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از ترامپ به دنبال تصمیم اخیرش علیه سپاه خاطر نشان کرد، ما به خوبی درک می کنیم که نفرت و خشم آمریکا نسبت به سپاه به خاطر توانایی های بزرگ آن در منطقه و جهان در سال های اخیر به خصوص در سوریه و شکست طرح های امریکایی – صهیونیستی در سوریه است.
حسینی افزود، امریکا در پی حمایت های همه جانبه از تروریست های تکفیری در سوریه و اعطای کمک مالی، آموزش و تسلیحات به آنان و در پایان شکست این تروریست ها اکنون در وضعیت جنون و هیستری است و تعادل خود را از دست داده و دچار سردرگمی عظیم شده است.
حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم امین السید رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان نیز در این گردهمایی تاکید کرد که مشکل اساسی امریکا و رژیم صهیونیستی از ایران و ملت آن به خاطر شکست های اخیر از ایران است.
وی تصریح کرد که تصمیم علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بخشی از سلسله اختلافات و جنگ های امریکا علیه ایران است که به خاطر پیروزی های محور مقاومت از سوی واشنگتن دنبال می شود.
در این مراسم برخی از شرکت کنندگان دست نوشته هایی را بالا برده بودند که بر روی آنها نوشته شده بود’ما حافظ سپاه هستیم’